NOSÍTKA SKLÁDACÍ A PEVNÁ ZDRAVOTNICKÁ

 


 

Nosítka skládací na šířku a délku Opting 1

 

  Název DPH Cena bez DPH
1) Nosítka skládací na šířku a délku Opting 1  21 5 480,- Kč


Nosítka jsou velmi snadno přenosná a skladovatelná. Záchranná nosítka se skládají z pevných antikorozních aluminiových tyčí a pevné PVC tkaniny, odolné proti skvrnám. Nehořlavé.

 

Použitý materiál konstrukce chrání tuto před korozí a oxidací. Na namáhaných místech jsou AL trubky ještě zdvojovány vnitřní výztuhou. AL konstrukce je osazena pevnou, omyvatelnou textilií, která bez problému snáší mnohonásobné rozložení a složení nosítek. Nosítka jsou certifikována dle EN 1865:2000, číslo CE certifikátu č. 92/42/EEC. Základem konstrukce nosítek je systém pevnostních eloxovaných AL trubek, pospojovaný speciálně tvarovanými spojovacími armaturami, šrouby a nýty, jež umožňují velmi rychlé a jednoduché složení a rozložení systému nosítek. Rozměry rozložené 203 x 50 x 15 cm, složené 96 x 17 x 15 cm. Hmotnost 7 kg, nosnost 130 kg.

 


 

Transportní vyprošťovací plachta je vyrobena z oboustranně potažené PVC tkaniny, která zaručuje výbornou pevnost a omyvatelnost plachty.

 

  Název DPH Cena bez DPH
2) Transportní vyprošťovací plachta 21 1 860,- Kč

 


Madla se při přenosu pacienta nezařezávají do rukou. Zátěžové popruhy jsou našity křížovou technologií, což zabezpečuje stabilitu a odolnost plachty i při transportu pacientů s vyšší hmotností. Celkem 8 úchytů (6+2) s plastovou ochranou rukojeti, plachta vyrobena z oboustranně potažené PVC tkaniny, odolná proti roztržení a vodě, 100% RTG průhledná. Rozměry 200 x 70 cm, nosnost 150 kg, omyvatelná, lze čistit běžnými desinfekčními prostředky, odpovídá normě EN 1865 CZ, nehořlavost testována dle normy EN 597-1:1994. Použitý materiál je odolný proti bakterií a plísním, plachtu lze desinfikovat běžnými desinfekčními prostředky. Testováno na zátěž 150 kg. Hmotnost 1,5 kg.

 


 

Transportní vyprošťovací plachta s nožní kapsou

 

  Název DPH Cena bez DPH
3) Transportní vyprošťovací plachta s nožní kapsou 21 1 980,- Kč

 

Transportní vyprošťovací plachta s nožní kapsou pro snadný přenos pacientů a zraněných umožňuje jednoduché zajištění nohou k bezpečnému transportu na příkrých schodech a nakloněných rovinách. Transportní plachta je lehká, skladná a omyvatelná. Dodávaná společně s taškou. Nosnost plachty je 150 kg. Celkem 8+ 2 úchytů, nožní kapsa, rozměry plachty 200 x 70 cm, nosnost plachty 150 kg, omyvatelná, lze čistit běžnými desinfekčními prostředky, ochranná taška.

 Svinovací nosítka, lehká

  Název DPH Cena bez DPH
4) Svinovací nosítka 21 2 960,- Kč


Lehká, pevná a polstrovaná taktická nosítka, určená do terénu pro snadnou přepravu osob. Dají se jednoduše srolovat a připevnit k batohu popruhy k batohu. Celkem 6 úchytů, hmotnost pouhých 0,6 kg, materiál CORDURA 1000D spodní díl, materiál Nylon Para-Pack vrchní díl, svinovací, vhodná do terénu, rozměr 142 x 40 cm, nosnost plachty 150 kg. Omyvatelná, lze čistit běžnými desinfekčními prostředky, pratelné v pračce do 60°C a sušit v sušičce do 80°C. Testováno pro zátěž cca 20 kN. Barevné varianty - černá, hnědá.  Rozměr balíku 27 x 10 x 13 cm, čistý rozměr 196 x 85 cm, hmotnost 1 kg, testováno na 250 kg, bezpečná pracovní zátěž 160 kg, vyrobeno z nylonu, zapínání na dvě kovové přezky. Lze prát v pračce do 80°C, lze sušit v sušičce na nízkou teplotu. Nebělit. Při praní doporučujeme mít přezky zapnuté. Je možné také jen otřít desinfekčním prostředkem a nechat osušit.

 5) Evakuační podložka zajistí možnost rychlého přesunu i s matrací v případě potřeby.

  Název DPH Cena bez DPH
5) Evakuační podložka + reflexní samolepka zdarma 21 2 840,- Kč

 

Podložka se položí na postel pod matraci a připojí k matraci elastickými rohovými smyčkami. Zapínací pásy se uloží ve snadno přístupných kapsách po stranách podložky. Tažné popruhy se zasunou pod matraci tak, aby byly snadno dosažitelné. Zapínání na kovové přezky, bezpečné a pevné. Ne suché zipy.

 

 


 

Nosítka záchranářská sběrací, páteřní scoop rám.

  Název DPH Cena bez DPH
6) Nosítka záchranářská sběrací, páteřní scoop rám 21 8 470,- Kč


Záchranářská nosítka - páteřní rám SCOOP. Minimální rozměry 120 x 44 x 9 cm. Maximální rozměry 210 x 44 x 6cm. Rozměr krabice 170 x 47 x 9cm. Hmotnost 8,5 kg. Nosnost 159 kg. Snadná manipulace. Možnost uskladnit ve složeném tvaru - úspora skladového místa. Součástí balení jsou 3 popruhy uložené v taštičce.

 


Záchranářská nosítka - páteřní rám, jsou určeny především záchranářům pro rychlou a snadnou manipulaci s pacientem hlavně v případech, kdy je podezření na poranění páteře. Délka nožní části rámu je nastavitelná podle délky těla pacienta. Scoop rám má uprostřed obou křídel integrovanou spojku, díky jíž lze rám rozdělit na dvě poloviny, které se vsunou pod zraněného a opět jednoduše spojí. Pacienta tak je možno jednoduše umístit na nosítka aniž by s ním bylo nutno hýbat, čímž je pacient chráněn před případným poraněním míchy. Vyrobeno z duralového materiálu, který se vyznačuje lehkostí a zároveň vysokou odolností.Nosítka záchranářská protiškovové anodizované.

  Název DPH Cena bez DPH
7) Nosítka protišokové šedé 21 9 860,- Kč
8) Nosítka protišokové oranžové 21 9 860,- Kč

 

SKOP - Záchranářská nosítka, barva oranžová, jsou vyrobeny z odlehčené kovové slitiny. Popruhy jsou vyrobeny z omyvatelného nylonu - v ceně výrobku. Dělitelné podélně i na šířku, spojí se do celku zacvaknutím protilehlých dílů. Nastavitelná délka max.  2010 mm. Minimální délka 1670 mm. Složená délka 1200 mm. Šířka 430 mm. Výška 90 mm. Hmotnost 13 kg, nosnost 170 kg.

 

Image

Image

Image

 Nosítka sedací se 4 kolečkama

  Název DPH Cena bez DPH
9) Sedací nosítka na 4 kolečkách 21 11 850,- Kč

 

Image

Jsou využitelná všude tam, kde jsou omezené prostorové podmínky, napr. schody, koridory nebo výtahy a kde klasické lehací nosítka jsou príliš velká nebo špatně manipulovatelná. Nosítka jsou vybavena čtyřmi madly, z nichž dvě jsou nastavitelná výškově i délkově. Nosítka také disponují automatickým systémem pro skládání a rozkládání tak, aby zabíraly co nejméně místa. Hliníková konstrukce pro lehkou manipulaci. Polstrování z oranžového nylonu, lehce omyvatelného. Malá kapsa za zády pacienta. 3 pásy pro rychlou imobilizaci pacienta. 2 pevné kolečka a 2 otáčecí kolečka pro klidnou jízdu na hladkém povrchu. Délka 950 mm. Šířka 520 mm. Výška po složení 200 mm. Nosnost 125 kg.Páteřní dlaha omyvatelná

  Název DPH Cena bez DPH
10) Páteřní dlaha pro rentgen, transparentní, omyvatelná 21 7 860,- Kč

 

Image

100%-ní ransparentnost pro rentgenovy paprsky, omyvatelná, dezinfi kovatelná. Standardně v modré barvě.Kompatibilní se všemi druhy imobilizéru hlavy. Tři odnímatelné popruhy pro rychlou imobilizaci pacienta. Rozměry 1810 x 430 x 80 mm. Hmotnost 7,6 kg. Zatížitelnost 150 kg.Nosítka transportní, vyprošťovací plachta pro sedícího

  Název DPH Cena bez DPH
11) Nosítka - transportní a vyprošťovací plachta pro sedícího 21 2 890,- Kč

 

Je určeno k přenášení pacientů ve všech stísněných prostorách (chodby, sklepy, schodiště, výtahy), k přenášení lidí z místa havárie a pod. Možnost složení do plastové tašky. Nosítka - transportní vyprošťovací plachta je povinným vybavením sanitek. Velmi dobře desinfikovatelné a omyvatelné běžnými čistícími prostředky. Hmotnost 1,6 kg. Nosnost 140 kg. Na nosítka - transportní vyšetřovací plachtu pro sedícího je možné dokoupit tašku.

 

Hledání v menu