28 | 01 | 2020
HORKOVZDUŠNÝ STERILIZÁTOR STERICELL Tisk Email

ZPĚT


Provádíme odborný servis  včetně dodávek náhradních dílů.

Horkozdušný sterilizátor Stericell "Blue Line"

1) Horkovzdušný sterilizátor  "Blue Line"  Stericell 22

Vnitřní objem: 22 litrů. Teplotní rozsah: od 10 °C nad okolní teplotou do 250 °C. Slouží k horkovzdušné sterilizaci materiálů  při stanovených parametrech teploty a času. Vnitřní komora: nerezová ocel s jednoduchým pláštěm.
Vyznačuje se tichým chodem s jemným patentově chráněným systémem nuceného proudění vzduchu v komoře pomocí vestavěného ventilátoru, který eliminuje vznik oblasti "studeného vzduchu". Látky sypké a látky tvořící usazeniny lze zpracovávat v uzavřených lahvích. Přístroj je vhodný pro lékařské a veterinární praxe, kliniky a nemocnice, lékárny, polikliniky, laboratoře. Pro poskytovatele služeb  - testovací a kosmetické salóny, provozovny piercingu, manikúry a pedikúry, kadeřnictví je ideální objem komory 22 litrů s kompaktními rozměry a malou hmotností. Přístroj splňuje požadavky směrnice EU č. 93/42/EEC včetně klinického hodnocení. Na straně závěru dveří je jeden seřiditelný šroub.

............................................................................................ > Ceník <
...

Co dokáže nový Stericell "Blue Line" 2018 ?

- řízení mikroprocesorem - dle objemu optimalizovaná kontrola teploty (Fuzzy Logic) - PT-100 čidlo
- LED displej s velkými písmeny - automatika ON/OFF - časová funkce (99,59 minut) - zabudované rozhraní RS 232
- digitální ochrana, třída 2 - Obkladové pozinkované ocelové plechy - vnitřní stěny komory z nerez oceli
- výfuková trubice  - včetně 2 chromovaných sít  - prachotěsné provedení
- 3 automatické sterilizační programy  - funkce zpožděného zapnutí a vypnutí topení  - akustický alarm
- automat. hlídání dveří - sterilizační programy s mechanismem "safety logic" - programy chráněny přístup. kódem

2) Horkovzdušný sterilizátor  "Blue Line"  Stericell 55

ImageVnitřní objem: 55 litrů.
Teplotní rozsah: od 10 °C nad okolní teplotou do 250 °C.
Vnitřní komora: nerezová ocel.

Mikroprocesorová řídicí automatika: 3 přednastavené sterilizační programy s předehříváním (možnost uživatelské modifikace oprávněnou osobou)
funkce zpožděného zapnutí programu
akustický a vizuální alarm
mechanický ochranný termostat třídy 2
manuální ovládání klapky sání a výfuku
rozhraní RS 232 pro připojení tiskárny nebo PC, atd.

Účinkem horkého proudícího vzduchu a zvoleným programem umožňují:
- sušení materiálů
- vyhřívání materiálů
- sterilizaci materiálů

........ Nejprodávanější sterilizátor !....... > Ceník <

3) Horkovzdušný sterilizátor  "Blue Line"  Stericell 111

ImageVnitřní objem: 111 litrů.
Teplotní rozsah: od 10 °C nad okolní teplotou do 250 °C. Vnitřní komora: nerezová ocel. Průběh teploty je řízen mikroprocesorovou automatikou (Fuzzy - logic) s digitálním displejem a teplotním čidlem PT 100. Mikroprocesorová automatika  zajišťuje vysokou přesnost regulace teploty se zárukou teplotní stability v každém místě sterilizační komory, kontrolu otevření dveří a vzduchové klapky - je zárukou vyšší bezpečnosti jednotlivých sterilizačních procesů. Přístroj STERICELL splňuje nejvyšší nároky na kvalitu, rychlost, jednoduchou a pohodlnou obsluhu a bezpečnost.
Protokol o jednotlivých sterilizačních šaržích je možno přehledně vytisknout pomocí tiskárny nebo uložit do PC pomocí speciálního software WarmComm. Vnitřní uspořádání komory umožňuje přestavění sít či polic a vkládání různě velkých materiálů pro co nejlepší využití vnitřního prostoru.

Pro kontrolu sterilizační účinnosti nabízíme procesové a chemické indikátory horkovzdušné sterilizace. K základnímu provedení přístroje nabízíme širokou škálu volitelného vybavení a příslušenství.


................................. > Ceník <


Image

Komfort obsluhy - jednoduchá a pohodlná obsluha, Imagepřehledné obsluhovací a kontrolní prvky na ovládacím panelu ve tvaru úsměvu, praktické držadlo umožňuje snadné otevření dveří i loktem (mimo objem 22 litrů), větší objemy přístrojů jsou pro snadnou manipulaci vybaveny pojízdnými kolečky s brzdami, snadno vyjímatelné vnitřní obkladové plechy umožňující snadnou údržbu, vnitřní uspořádání komory umožňuje přestavění sít či polic a vkládání různě velkých materiálů pro co nejlepší využití vnitřního prostoru, prakticky umístěná páčka ovládání polohy vzduchové klapky (klapky sání a výfuku).

Konformita s evropskými standardy

Řada horkovzdušných sterilizátorů STERICELL splňuje požadavky směrnice EU o zdravotnických prostředcích č. 93/42/EEC včetně klinického hodnocení a hygienických požadavků. Splňuje požadavky na reprodukovatelnost a přesnost průběhu teploty a dalších parametrů v horkovzdušných sterilizátorech odvozených od norem kvality jako je ISO 9000 nebo ISO/17025. Za účelem prokázání trvalé kvality pracovních procesů v souladu s deklarovanými parametry přístroje výrobcem (dovozcem) je uživatelům přístrojů  dodávána dokumentace IQ – instalační kvalifikace, OQ – operační kvalifikace a PQ – procesní kvalifikace (validace). Přístroje splňují požadavky pro provoz v akreditovaných nebo certifikovaných zdravotnických zařízeních a v laboratořích. (CE 0123)

4) Horkovzdušný sterilizátor  "Blue Line"  Stericell 222

ImageNejvyšší standard zpracování, unikátní vlastnosti.
Vnitřní objem: 222 litrů.

Teplotní rozsah: od 10 °C nad okolní teplotou do 250 °C. Vnitřní komora: nerezová ocel. Dlouhodobá funkčnost a spolehlivost přístrojů je zajištěna dokonalým technickým řešením stejně jako použitím kvalitních materiálů při výrobě: robustní konstrukce a dokonalá ochrana proti korozi jsou zajištěny samonosným vnějším pláštěm z pozinkovaného ocelového plechu s tvrdým a odolným vypalovacím lakem na vnější straně. Vnitřní dvouplášťová komora se snadno vyjímatelnými obkladovými plechy a panel dveří jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli (DIN 1.4301, AISI 304) – garance dlouhé životnosti a snadného čištění pro úsporu energie a minimalizaci vysálaného tepla do okolí je komora dokonale izolována ekologickým izolačním materiálem, čímž je také dodržena i bezpečná teplota na povrchu přístroje, komora je navíc vybavena mechanickou plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou, používanou zejména při sušení vlhkého materiálu před sterilizací.

.................................. > Ceník <

STERICELL® o objemu 222 litrů je možné objednat v jednodveřovém nebo dvoudveřovém (průchozím) provedení
s možností zabudování do stěny mezi nečistou a sterilní zónu
.
...
Promyšlená mechanika dveří – prostorově úsporné otevírání dveří o 90 °C minimalizuje nároky na plochu, dveře se mohou dle požadavku otevírat i doleva, pro dokonalé utěsnění komory jsou dveře nastavitelné ve čtyřech místech, praktické držadlo dveří umožňuje otevření i loktem, průběh teploty je řízen moderním mikroprocesorem Fuzzy-logic s digitálním displejem a teplotním čidlem PT 100 – záruka vysoké přesnosti regulace teploty a spolehlivosti procesu při zpracování materiálu, ekologicky promyšlená do detailu – s ohledem na životní prostředí jsou všechny díly recyklovatelné hospodárná při nepřetržitém provozu – kompaktní konstrukce se snadno přístupnými výkonovými a napájecími díly zkracuje případné nutné servisní práce, speciální autodiagnostické programy, přístroje je možné umístit nad sebou i vedle sebe.

5) Horkovzdušný sterilizátor  "Blue Line"  Stericell 404

ImageBezpečné pracovní procesy. Vnitřní objem: 404 litrů.
Teplotní rozsah: od 10 °C nad okolní teplotou do 250 °C. Vnitřní komora: nerezová ocel. Na rozdíl od některých výrobků bez nucené cirkulace vzduchu je tento přístroj se zabudovaným ventilátorem schopen: eliminovat vznik oblasti "studeného vzduchu" urychlit cyklus a tím zkrátit provozní dobu zařízení a snížit spotřebu el. energie, garantovat lepší rozložení teploty ve sterilizační komoře, garantovat teplotní stabilitu v každém místě sterilizační komory. Bezpečnost pracovních procesů po celou dobu procesu kontrolována mikroprocesorovou automatikou, která vedle nastavené teploty a času registruje a odpovídajícím způsobem reaguje i na veškeré možné rušivé vlivy, jako např. otevření dveří nebo odvětrávací klapky v průběhu sterilizační fáze, přerušení dodávky elektrické energie, a pod. Řada STERICELL je vybavena autodiagnostikou vč. kontinuální elektronické kontroly jednotlivých pracovních fází a nezávislou nastavitelnou tepelnou ochranou.

..................................... > Ceník <

STERICELL® o objemu 404 litrů je možné objednat v jednodveřovém nebo dvoudveřovém (průchozím) provedení
s možností zabudování do stěny mezi nečistou a sterilní zónu.
...
Mechanický ochranný termostat třídy 2 - chrání přístroj, jeho okolí a zpracovávaný materiál proti nepřípustnému překročení teploty (dvojnásobná ochrana sterilizovaných materiálů proti přehřátí). Tímto řešením je zcela vyloučen vliv nepečlivé obsluhy na bezpečný výsledek sterilizačního cyklu. Pro kontrolu sterilizační účinnosti nabízíme procesové a chemické indikátory horkovzdušné sterilizace.

Základní programové vybavení přístroje

V základním programovém vybavení nabízíme tři sterilizační programy pro možnost volby v závislosti na typu zpracovávaného materiálu.
Tři přednastavené sterilizační programy na kartě s vkládáním do otvoru, s předehříváním (možnost uživatelské modifikace oprávněnou osobou)

P1 – teplota 160 °C/ sterilizační expozice 60 min
P2 – teplota 170 °C/ sterilizační expozice 30 min.................... > Ceník <
P3 – teplota 180 °C/ sterilizační expozice 20 min

Sterilizátor je vybaven dvěma drátěnými síty.

...

Horkovzdušný sterilizátor 1) 2) 3) 4) 4a) 5) 5a)

Stericell "Blue Line"

22 55
111
222
222 / 2

404

404 / 2
Využitelný objem
Hmotnost
Max. příkon
Připojovací napětí
Frekvence
Doba náběhu na 250°C uz.kl.
Proud
Příkon v pohot.stavu
22 lit.
31 kg
0,96 kW
230 V
50/60 Hz
28 min
4,2 A
5 W
55 lit.
55 kg
1,3 kW
230 V
50/60 Hz
49 min
5,6 A
5 W
111 lit.
75 kg
1,9 kW
230 V
50/60Hz
53 min
8,3 A
5 W
222 lit.
116 kg
1,9 kW
230 V
50/60Hz
70 min
8,3 A
5 W
222 lit.
105 kg
3,7 kW
400/3NV
50/60Hz
33 min
3x5,2 A
5 W

404 lit.
150 kg
3,7 kW
400/3NV
50/60
58 min
3x5,2 A
5 W

404 lit.
160 kg
5,5 kW
400/3NV
50/60
43 min
3x7,9 A
5 W

Vnitřní rozměry / Vnější rozměry (včetně dveří a madla)

Šiřka (mm)
Hloubka (mm)
Výška (mm) / Nohy Kolečka
Počet sít
Ůložná plocha (š x h) v mm
Vedení pro síta
Vzdálenost vedení
Nosnost celkem
Nosnost síta 
Počet dveří
Prům.větr. hrdla vnější/vnitř.

240 / 406
320 / 580
295/604N
2 ks
185x265
max.4
60 mm
25 kg/skříň
10kg/síto
1x
52/49mm

400 / 620
390 / 640
350/680N
2 ks
380x335
max.4
70 mm
50kg/skříň
20 kg/síto
1x
52/49 mm

540 / 760
390 / 640
530/860N
2 ks
520x335
max.7
70 mm
50kg/skříň
20 kg/síto
1x
52/49 mm

540 / 760
540 / 790
760/1090N
2 ks
520x485
max.10
70 mm
70kg/skříň
30 kg/síto
1x
52/49 mm
540 / 760
540 / 806
760/1110N
2 ks
520x485
max.10
70 mm
70kg/skříň
30 kg/síto
2 x
52/49 mm

540 / 760
540 / 790
1410/1910K
2 ks
520x485
max.19
70 mm
100kg/skříň
30 kg/síto
1x
52/49 mm

540 / 760
540 / 806
1410/1910K
2 ks
520x485
max.19
70 mm
100kg/skříň
30 kg/síto
2 x
52/49mm


Volitelné vybavení navíc:
síto chromované, síto nerezové, police, vana, levé dveře, stolek, okno a světlo, prokládací provedení, nerezové provedení opláštění přístroje, zámek dveří, nezávislé teplotní čidlo Pt100, HEPA filtr, průchodka pr. 25, 50mm, pravá nebo levá strana, prodloužení výfuku, digitální tiskárna, softvér pro PC, dlaší 1,2,3 bodové měření teploty.

Horkovzdušný sterilizátor Stericell "Blue Line", objem 22, 55, 111, 222, 404 litrů
Uvedené ceny jsou stejné jako ceny výrobce Image


Název provedení DH Cena bez DPH
1) Horkovzdušný sterilizátor "Blue Line" Stericell 22 lak 21 36 400,- Kč
2) Horkovzdušný sterilizátor "Blue Line" Stericell 55
lak 21 39 100,- Kč
3) Horkovzdušný sterilizátor "Blue Line" Stericell 111
lak 21 52 000,- Kč
4) Horkovzdušný sterilizátor "Blue Line" Stericell 222 lak 21
84 400,- Kč
5) Horkovzdušný sterilizátor "Blue Line" Stericell 404 lak 21
109 500,- Kč
5a) Horkovzdušný sterilizátor "Blue Line" Stericell 404-2 provedení dvoudvéřové průchozí, včetně lišt lak 21
na dotaz
> nahoru <
Aktualizováno Čtvrtek, 21 Červen 2018 16:37